Tulevat näyttelyt 2024

Pvm

Näyttely

Ilmoittautumisaika

Tuomari

15.6.

Virolahti KR

ilmoitettu: 9

Maija Mäkinen

16.6.

Rovaniemi KV

ilmoitettu: 5

Shaun Watson, Kypros

16.6.

Virolahti KV

ilmoitettu: 10

Vincent O'brien, Irlanti

29.6.

Turku KV

 30.4. / 28.5. / 5.6.

Pietro Bottagisio, Italia

29.6.

Pieksämäki RN

23.5. / 6.6. / 13.6.

Hannu Talvi

29.6.

Haapajärvi RN

7.6. / 13.6.

Maija Mäkinen

30.6.

Riihimäki RN

31.3./19.5./16.6

Jari Partanen

30.6.

Kuhmo RN

19.5./2.6.

Mari Lackman

30.6.

Jämijärvi RN

31.5. / 9.6.

Paavo Mattila

6.7.

Sauvo RN

6.5. / 6.6. / 13.6.

Tuula Savolainen

7.7.

Helsinki KR

8.4./10.6./19.6.

Aleksandra Palumbo, Ruotsi

7.7.

Juva KR

9.6./17.6.

Viva Maria Soleckyj Szpunar, Puola

6.7.

Oulu KV

15.5. / 6.6. / 14.6.

Esa Ruotsalainen

6.7.

Tuusniemi RN

9.6. / 17.6.

Anca Giura, Romania

7.7.

Oulu NORD

15.5. / 6.6. / 14.6.

Unto Timonen

14.7.

Mäntsälä KR

 11.6./18.6.

Saija Juutilainen

13.7.

Laukaa KR

1.6./23.6./1.7.

Markku Kipinä

20.7.

Kalajoki KV

23.5./20.6./27.6.

Irina Poletaeva

21.7.

Tornio NORD

24.6.

Jari Partanen, Norja

20.7.

Helsinki, SKVL ry erikoisnäyttely

15.5. / 1.7. / 4.7. 

Branislav Rajic, Slovenia

20.7.

Lappeenranta RN

10.6. / 24.6. 

Pekka Teini

27.7.

Posio RN

1.7.

Katja Korhonen

27.7.

Pori KV

27.5./24.6./1.7.

Kirsi Tevalin

28.7.

Mikkeli KV

9.6./30.6./8.7.

Tomas Rohlin, Tanska

2.8.

Kuopio KR

17.6. / 8.7. / 15.7.

Hans Almgren, Ruotsi

3.8.

Kuopio NORD

17.6. / 8.7. / 15.7.

Robert Dawson

3.8.

Siikajoki RN

2.7. / 17.7.

Harry Tast

3.8.

Sastamala RN

3.7./9.7.

Outi Piisi

4.8.

Kuopio KV

17.6. / 8.7. / 15.7.

Anneli Pukkila

10.8.

Luumäki RN

15.7.

Maija Lehtonen

10.8.

Äänekoski RN

19.7.

Maarit Hassinen

10.8.

Puolanka RN

21.7.

Ernestas Balsiukas

10.8.

Nurmijärvi RN

16.7.

Tanya Ahlman-Stockmari

10.8.

Rovaniemi RN

22.7.

Tarja Kallio

11.8.

Ylöjärvi RN

22.7.

Mari Lackman

11.8.

Rovaniemi RN

22.7.

Maija Mäkinen

17.8.

Kouvola KR

18.7. / 25.7.

Svein Bjørnes, Tanska

18.8.

Turku KR

17.6./15.7./23.7.

Gail Patterson, Irlanti

18.8.

Heinola KR

18.7. / 25.7.

Zorica Blomqvist, Ruotsi

24.8.

Mikkeli RN

28.7.

Paula Rekiranta

24.8.

Kokkola RN

31.7./12.8.

Hannele Jokisilta

24.8.

Säkylä RN

26.7.

Paula Heikkinen-Lehkonen

25.8.

Kinnula RN

31.7./12.8.

Markku Kipinä

31.8.

Riihimäki KV

14.7./3.8./18.8.

Paavo Mattila

1.9.

Riihimäki NORD

14.7./3.8./18.8.

Frances Smith, Argentiina

7.9.

Evijärvi RN

7.8. / 21.8. / 27.8.

Elina Haapaniemi

7.9.

Joensuu RN

16.8./23.8.

Juha Putkonen

7.9.

Kihniö RN

26.8.

Reino Korpela

7.9.

Porvoo KR

18.8.

Mats Jonsson

8.9.

Helsinki NORD

22.7./5.8./12.8.

Siv Sandö, Norja

8.9.

Laihia RN

11.8./25.8.

Juha Putkonen

14.9.

Paimio RN

12.8./19.8.

Pekka Teini

21.9.

Hyvinkää KR

19.8./26.8.

Helin Tenson

28.9.

Eckerö KV

16.7./27.8./3.9.

Caroline Friend-Rees

26.10.

Seinäjoki NORD

Arne Foss

27.10.

Seinäjoki KV

Satu Ylä-Mononen

7.12.

Helsinki NORD

Jarmo Vuorinen

8.12.

Helsinki KV

Elisabet Janzon