Tuloksia ulkomailta

Vuosi 2006

Tammikuu
  • 5. Göteborg (Ruotsi), tuomari Carlos Saevich (Argentiina) TULOKSET
  • 7. Göteborg KV (Ruotsi), tuomari Sandra Mashford (Australia) TULOKSET

Helmikuu

  • 11. Fribourg KV (Sveitsi), tuomari Ing-Marie Hagelin (Ruotsi) TULOKSET
  • 12. Fribourg KV (Sveitsi), tuomari Jacques Médard-Ringuet (Ranska) TULOKSET
  • 12. Tallinna KV (Viro), tuomari Stelios Makaritis (Kreikka) TULOKSET
  • 19. Odense KV (Tanska), tuomari Leif Lehmann-Jörgensen (Tanska) TULOKSET

Maaliskuu

  • 18.-19. Riika KV (Latvia), tuomari Igor Selimovic (Kroatia) TULOKSET
  • 26. Luxembourg KV (Luxembourg), tuomari Peter Harsanyi (Unkari) TULOKSET

Huhtikuu

  • 15. Tukholma KV (Ruotsi), tuomari Peter Machetanz (Saksa) TULOKSET

Toukokuu

  • 6. Kristiansand KV (Norja), tuomari Eivind Mjaerum (Norja) TULOKSET
  • 20. Valmiera KV (Lativa), tuomari Anita Whitmarsh (Ruotsi) TULOKSET

Kesäkuu

  • 3. Tallinna (Viro) FCI ryhmät 5&10, tuomari Freddie Klindrup (Tanska) TULOKSET
  • 4. Tallinna KV (Viro) Baltian voittaja 2006, tuomari Jamie Hubbard (Australia) TULOKSET
  • 17. Pärnu KV (Viro), tuomari Marto Steinbacher (Itävalta) TULOKSET

Heinäkuu

  • 2. Trondheim KV (Norja), tuomari Martha Heine (Saksa) TULOKSET
  • 2. Jällivaara KV (Ruotsi), tuomari Hans Almgren (Ruotsi) TULOKSET
  • 8. Piteå KV (Ruotsi), tuomari Rajko Rotner (Slovenia) TULOKSET
  • 14. Högbo KV (Ruotsi), tuomari Paul Stantron (Ruotsi) TULOKSET
  • 15. Högbo KV (Ruotsi), tuomari Carol Reisman (USA) TULOKSET
  • 16. Högbo KV (Ruotsi), tuomari Markku Mähönen (Suomi) TULOKSET
  • 22. Haapsalu (Viro), tuomari Manuel Loureiro Borges (Portugali) TULOKSET
  • 27. Brondby KV (Tanska), tuomari Kari Granaas Hansen (Norja) TULOKSET
  • 28. Brondby KV (Tanska), tuomari Rudi Hübenthal (Ruotsi) TULOKSET
  • 29. Brondby KV (Tanska), tuomari Sheila Verhulst (Kanada) TULOKSET
  • 30. Brondby KV (Tanska), tuomari Ramon Podesta (Chile)TULOKSET

Elokuu

  • 5. Harasjömåla (Ruotsi) Ruotsin erikoisnäyttely, tuomari Paul Singleton (Englanti) TULOKSET
  • 5. Vilna KV (Liettua), tuomari Raisa Savander (Suomi) TULOKSET
  • 13. Bournemouth (Iso-Britannia), tuomari Christian Gardiner  (Iso-Britannia) TULOKSET
  • 18. Wales ((Iso-Britannia), tuomari Anne MacDonald (Iso-Britannia) TULOKSET
  • 19. Norrköping KV (Ruotsi), tuomari De Giuliani C (Italia) TULOKSET
  • 19. Tallinna KV (Viro) EstV-06, tuomari Kari Järvinen (Suomi) TULOKSET
  • 20. Nyköping KV (Ruotsi), tuomari Steven Seymour (Australia) TULOKSET