C.I.B. FI LV TH HR MVA LT HR JMVA SPLITJW-20 BALTJV-20

Afrikan Laminam Badass Brienne Of Tarth

Voittajagalleria

Kuva: Tong Titipas Kittiwadniti
Kuva: Antti Ruotsalo

Sukupuoli: narttu
Syntynyt: 24.10.2019
Kasvattaja: Pauliina Ylitörmä
Omistaja:  Kati Parviainen ja Pauliina Ylitörmä

Sukutaulu

C.I.B. C.I.B.-V US POHJ FI DK SE NO EE MVA FI EE LV LT
BALT VMVA PRTV-22 EEVV-23
Hanishan Bowwow Wow

PMVJ-13
Hanishan Winner Takes It All

C.I.B. POHJ FIN SE NO EE RU EE VMVA EEV-09 RKFV-07 VV-14
Bulldobas No Regrets

FI MVA FI KVA-R DV-11
Hanishan Reveal The Mystery

FI MVA
Hanishan X-Clusive
FI SE CH
Dipop Red Donner
FI MVA
Hanishan Glory For Love
FI DK MVA EE JMVA
B’Hanishan True African Laminam
RU CH
Dar Bony-Sona Earl Grey
C.I.B. RU GE MD UA RS MK ME BG BY BA CH RU JCH
Sonbar’s Westerly Wind
RU CH RU JCH
Old Legend’s Daria
RU CH RU JCH
Nela Hundo Amanda Bruk
C.I.B. RU BY UA CH
Jocuba C’Quest Grand Marquee
BY UA CH
Angel Congo Zeri Zema

Juniorisertifikaatit

24.07.2020 Split HR, Lisbeth Mach CH
25.07.2020 Split HR, Dragana Bujišic Vasiljevic RS
26.07.2020 Split HR, Nikola Smolic HR HR JMVA
25.09.2020 Palanga LT, Igoris Zizevskis LT
26.09.2020 Palanga LT, Linda Jùrgens EE LT JMVA

Sertifikaatit

12.09.2020 Porvoo, Paula Rekiranta
26.07.2021 Split HR, Hans Almgren SE
02.10.2021 Keuruu, Irina Poletaeva
08.01.2022 Talsi LV, Maija Mäkinen
12.03.2022 TH MVA
14.03.2022 FI MVA
11.01.2023 LV MVA
24.05.2023 HR MVA

CACIBit

16.10.2021 Karlovac HR, Tijana Konrad HR
07.05.2022 Hua Hin TH, Judy Docksey AU
08.05.2022 Hua Hin TH, Hans Almgren SE
22.10.2022 Seinäjoki, Åge Gjetnes NO
03.02.2023 C.I.B.

Maastosertifikaatit

14.08.2022 Hyvinkää, Mika Savolainen
24.09.2022 Helsinki, Peter Rönn
16.10.2022 Hailuoto, Jari Heikkinen
23.09.2023 Helsinki, Tapio Pulkkinen

Näyttelytulokset

Vuosi 2022

07.05.2022 Hua Hin TH, Judy Docksey AU VSP
08.05.2022 Hua Hin TH, Hans Almgren SE ROP

Vuosi 2021

16.10.2021 Karlovac HR, Tijana Konrad HR VSP

Vuosi 2020

23.07.2020 Split HR, Antoaneta Penkova BG ROP-pentu
24.07.2020 Split HR, Lisbeth Mach CH ROP-juniori SPLITJW-20
25.07.2020 Split HR, Dragana Bujišic Vasiljevic RS ROP-juniori
26.07.2020 Split HR, Nikola Smolic HR ROP-juniori HR JMVA
25.09.2020 Palanga LT, Igoris Zizevskis LT ROP-juniori
26.09.2020 Palanga LT, Linda Jùrgens EE ROP-juniori LT JMVA BALTJW-20
27.09.2020 Palanga LT, Andrzej Szutkiewicz PL ROP-juniori