Tuloksia ulkomailta

Vuosi 2019

Helmikuu
  • 16.2. Valmiera, Latvia, tuomari Luis Gorjao Henriques, Portugali Tulokset
  • 17.2. Valmiera, Latvia, tuomari Agnieszka Onuk, Turkki Tulokset
Maaliskuu
  • 23.3. Tallinna, Viro, tuomari Kristiine Uspenski, Viro Tulokset
  • 24.3. Tallinna, Viro, tuomari Juta Haranen, Viro Tulokset
Huhtikuu
  • 14.4. Tallinna, Viro, tuomari Katrin Raie, Viro Tulokset
Toukokuu
  • 4.5. Ålesund, Norja, tuomari Terje Lindstrøm Tulokset
  • 5.5. Ålesund, Norja, tuomari Rodi Hübenthal Tulokset
  • 26.5. Tromsso, Norja, tuomari Marianne Baden Tulokset
Kesäkuu
  • 1.6. Tallinna, Viro, tuomari Jean Louis Grunheid, Ranska Tulokset
  • 1.6. Norrköping, Ruotsi, tuomari Tanya Ahlman-Stockmari Tulokset
  • 1.6. Hadeland, Norja, tuomari Kim Ellis, Englanti Tulokset
  • 2.6. Harjumaa, Viro, tuomari Helen Tonkson-Koit, Viro Tulokset
  • 2.6. Sandefjord, Norja, tuomari Anita Whitmarsh, Ruotsi Tulokset
  • 21.6. Vejen, Tanska, tuomari Hanne Laine Jensen Tulokset
  • 22.6. Vejen, Tanska, tuomari Tom Johnston, Englanti Tulokset
  • 23.6. Vejen, Tanska, tuomari Kim Vigsø Nielsen Tulokset
  • 28.6. Gällivare, Ruotsi, tuomari Per Andersen, Norja Tulokset
Heinäkuu
  • 6.7. Pärnu, Eesti, tuomari Anca Giura, Romania Tulokset
  • 7.7. Pärnu, Eesti, tuomari Johnny Andersson, Ruotsi Tulokset
  • 27.7. Liepaja, Latvia, tuomari Juta Haranen, Eesti Tulokset
  • 28.7. Liepaja, Latvia, tuomari Malgorzata Wieremiekczyk-Wierzchowska , Puola Tulokset
Elokuu
  • 18.8. Överkalix, Ruotsi, tuomari Martin Johansson, Ruotsi Tulokset
  • 31.8. Visby, Ruotsi, tuomari Hans Van Der Berg, Alankomaat (aikuiset), Joel Lantz, Ruotsi (pennut) Tulokset
Syyskuu
  • 1.9. Visby, Ruotsi, tuomari Barbara Müller, Sveitsi Tulokset
  • 21.9. Tallinna, Viro, tuomari Gabriela Veiga, Portugali Tulokset
  • 22.9. Tallinna, Viro, tuomari Zaur Agabeyli, Azerbaijan Tulokset
Marraskuu
  • 2.11. Tartto, Viro , tuomari Ichiro Ishikawa, Japani Tulokset
  • 2.11. Jerez de la Frontera, Espanja , tuomari Andras Korozs, Unkari Tulokset
  • 3.11. Tartto, Viro , tuomari Nadjia Timmermans-Kadenko, Alankomaat Tulokset
  • 3.11. Jerez de la Frontera, Espanja , tuomari Juan Naveda, Espanja Tulokset