Tuloksia ulkomailta

Vuosi 2018


Maaliskuu
  • 17.3. Santarem (Portugali), tuomari Tina Peixoto (Portugali) Tulokset
  • 18.3. Santarem (Portugali), tuomari Alessandro Zeppi (Italia) Tulokset
Huhtikuu
  • 15.4. Tallinna (Viro), tuomari Jose Tomas Delgado Cabezas (Espanja) Tulokset
Toukokuu
  • 11.5. Roskilde (Tanska), tuomari Freddie Kilndrup (Tanska) Tulokset
  • 12.5. Roskilde (Tanska), tuomari Hanne Laine Jensen Tulokset
  • 12.5. Elvas (Portugali), tuomari Anthony Kelly (Irlanti) Tulokset
  • 13.5. Roskilde (Tanska), tuomari Nina Karlsdotter Tulokset
  • 13.5. Badajoz (Espanja), tuomari Benjamin Sanche (Espanja) Tulokset
  • 26.5. Võrumaa (Viro), tuomari Jelena Kruus (Viro) Tulokset
  • 26.5. Võrumaa (Viro), tuomari Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (Puola) Tulokset
Kesäkuu
  • 2.6. Minsk, Valko-Venäjä , tuomari Malgorzata Supronowicz, Puola Tulokset
  • 3.6. Minsk, Valko-Venäjä , tuomari Guy Jeavons, Kanada Tulokset
  • 17.6. Tromssö, Norja, tuomari Saija Juutilainen, Suomi Tulokset
Heinäkuu
  • 1.7. Trondheim (Norja), tuomari Nina Karlsdotter, Ruotsi Tulokset
  • 14.7. Piteå (Ruotsi), tuomari Saija Juutilainen Tulokset
Elokuu
  • 4.8. Fauske (Norja), tuomari Tapio Eerola, Suomi Tulokset
  • 11.8. Salcininkai (Liettua), tuomari Miodrag Vretenicic, Montenegro Tulokset
  • 12.8. Salcininkai (Liettua), tuomari Valentin Fedorov, Valkovenäjä Tulokset
  • 18.8. Bornholm (Tanska), tuomari Torbjörn Skaar, Ruotsi Tulokset
  • 19.8. Bornholm (Tanska), tuomari Jørgen Hindse, Tanska Tulokset
  • 25.8. Visby (Ruotsi), tuomari pennut: Ann Carlström, Ruotsi, aikuiset: Leif Lehmann Jørgensen, Tanska Tulokset
  • 26.8. Visby (Ruotsi), tuomari Saija Juutilainen Tulokset
Syyskuu
  • 2.9. Sandviken, Ruotsi, tuomari Åke Cronander, Ruotsi Tulokset
  • 15.9. Targu Mures, Romania, Serghei Volinets, Moldova Tulokset
  • 15.9. Targu Mures, Romania, Anca Giura, Romania Tulokset
  • 15.9. Targu Mures, Romania, Christian Vantu Tulokset
  • 16.9. Targu Mures, Romania, Branislav Rasic Bane, Slovenia Tulokset
  • 16.9. Targu Mures, Romania, Astrid Lundava, Viro Tulokset
  • 16.9. Targu Mures, Romania, Jors Alexandra, Romania Tulokset
  • 22.9. Tallinna, Eesti, tuomari Tanya Ahlman-Stockamri Tulokset
Marraskuu
  • 16.11. Pohjoismaiden Voittaja, Oslo, Norja , tuomari Eddie Patterson, Irlanti Tulokset
  • 17.11. Norjan Voittaja, Oslo, Norja , tuomari György Tesics, Unkari Tulokset