Tuloksia ulkomailta

Vuosi 2017


Tammikuu
  • 7.1. Tarto (Viro), Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (Puola) TULOKSET
  • 8.1. Tarto (Viro), tuomari Kalvo Kriisk (Viro) TULOKSET
Helmikuu
  • 18.2. Valmiera (Latvia), tuomari Pedro Sanches Delerue (Portugali) TULOKSET
  • 19.2. Valmiera (Latvia), tuomari Johnny Andersson (Ruotsi) TULOKSET
Maaliskuu
  • 11.3. Tallinna (Viro), tuomari Eva Liljekvist Borg (Ruotsi) TULOKSET
  • 12.3. Tallinna (Viro), tuomari Miroslav Redlicki (Puola) TULOKSET
Huhtikuu
  • 29.4. Talsi (Latvia), tuomari Viktor Pilikin (Venäjä) TULOKSET
  • 30.4. Talsi (Latvia), tuomari Olga Dolejsova (Tsekki) TULOKSET
Toukokuu
  • 20.5. Piteå (Ruotsi), tuomari Eva Liljekvist-Borg (Ruotsi) TULOKSET
Kesäkuu
  • 3.6. Kaunas (Liettua), tuomari Adolfo Martinez Noguera (Espanja) TULOKSET
  • 4.6. Kaunas (Liettua), tuomari Svein Bjarne Helgesen (Norja) TULOKSET
  • 4.6. Tallinna (Viro), tuomari Jose Luis Payro (Meksiko) TULOKSET
  • 10.6. Harjumaa (Viro), tuomari Moa Persson (Ruotsi) TULOKSET
  • 18.6. Tromssa (Norja), tuomari Gail Patterson (Irlanti) TULOKSET
  • 18.6. Vännäs (Ruotsi), tuomari Gunilla Skallman (Ruotsi) TULOKSET
  • 30.6. Jällivaara (Ruotsi), tuomari pennut Monica Vikner Stafberg (Ruotsi), aikuiset Sonia Kelveri-Philippou (Kypros)TULOKSET
Heinäkuu
  • 15.7. Piteå (Ruotsi), tuomari Rafael Malo Alcrudo (Espanja) TULOKSET
  • 22.7. Tarto (Viro), tuomari Massimo Inzoli (Italia)TULOKSET
  • 23.7. Tarto (Viro), tuomari Athanasios Garivaldis (Kypros) >TULOKSET
Elokuu
  • 6.8. Svenstavik (Ruotsi), tuomari Marie Gadolin (Ruotsi) TULOKSET
  • 12.8. Överkalix (Ruotsi), tuomari Siv Sandö (Norja) TULOKSET
Lokakuu
  • 7.10. Sundsvall/Timrå (Ruotsi), tuomari Nemanja Jovanovic (Serbia) TULOKSET
  • 8.10. Sundsvall (Ruotsi), tuomari Jo Kramer (Australia) TULOKSET
  • 8.10. Harstad (Norja), tuomari Liz-beth C Liljeqvist (Ruotsi) TULOKSET
  • 21.10. Rakvere (Viro), tuomari Manola Poggesi (Italia) TULOKSET
  • 22.10. Rakvere (Viro), tuomari Arne Foss (Norja) TULOKSET