Riihimäki KV 29.8.2021
Maija Lehtonen
(6 pentua + 8 urosta + 11 narttua)

ROP Ajibu Proud Mary
VSP Hi-Lite Beluga

ROP-pentu Sternhimmels Ut Ante Dictum
VSP-pentu Sternhimmels Ubique Terrarum

ROP-veteraani Sternhimmels Orvar Odd
VSP-veteraani Ajibu Foolish Heart

ROP-kasvattajaryhmä kennel Ajibu



Pennut, urokset

Sternhimmels Ubique Terrarum
(Sternhimmels Poco Piu Mosso x Faraoland La Vie En Rose)
PEK 1 KP VSP-pentu
Sternhimmels Uberrima Fides
(Sternhimmels Poco Piu Mosso x Faraoland La Vie En Rose)
PEK 2 KP
Hanishan Dauphin Of Valhalla
(Hanishan Fanfares Please x B'Hanishan True African Laminam)
PEK 3
Hanishan Choco-Holic's Daydream
(Hanishan Bowwow Wow x Hanishan Fun Factory)
PEK 4

Pennut, nartut

Sterhimmels Ut Ante Dictum
(Sternhimmels Poco Piu Mosso x Faraoland La Vie En Rose)
PEK 1 KP ROP-pentu
Hanishan Caramel Lust'n' Sugar Dust
(Hanishan Bowwow Wow x Hanishan Fun Factory)
PEK 2

UROKSET

PU1 Hi-Lite Beluga
(Doberguard's Black Strong Mocca x Hi-Lite Rumour Has It)
VAL ERI 1 SA CACIB VSP
PU2 Hi-Lite Ticket To Ride
(Hanishan Winner Takes It All x Hi-Lite Bulldobas Wow Factor)
VAL ERI 2 SA VACA
PU3 Sternhimmels Orvar Odd
(Hi-Lite Hot Rod x Sternhimmels Laterna Magica)
VET ERI 1 SA ROP-veteraani
PU4 Nature's Masterpiece Make It Pop
(All Square Dat Donat Dedicat x Nature's Masterpiece Happy Hour)
NUO ERI 1 SA SERT

Junioriluokka
Always In Motion Adventure Hunter
(Bahaticca's Jungle Edition x Bahaticca's Guerlain Idylle)
JUN ERI 1 SA VASERT

Avoin luokka
Ajibu Show Must Go On
(Akuaba N Eldorado Bungle In The Jungle x Ajibu Proud Mary)
AVO EH 1

Valioluokka
Wazazi Tempting Fate
(Akuaba N Eldorado Time Traveler x Wazazi The Wow Factor)
VAL ERI 3 SA
Ajibu Que Rico
(Jasiri-Sukari Hr Pup N’stuff x Ajibu Number One)
VAL ERI 4

NARTUT

PN1 Ajibu Proud Mary
(Ajibu King of Hearts x Wazazi The One And Only)
VAL ERI 1 SA CACIB ROP
PN2 Hi-Lite Because I Can
(Doberguard's Black Strong Mocca x Hi-Lite Rumour Has It)
VAL ERI 2 SA VACA
PN3 Ajibu Quietly Bonkers
(Jasiri-Sukari HR Puff N Stuff x Ajibu Number One)
VAL ERI 3 SA
PN4 Enigma Highlight Of The Ball
(Faraoland Ibra The Starplayer x Takuini Dark Flame)
NUO ERI 1 SA SERT

Junioriluokka
Congo Line Fun Of The Fair
(All Square Dat Donat Dedicat x Congo Line Doro Gaya)
JUN ERI 1 SA VASERT

Nuorten luokka
Afrikan Laminam Blazing Khaleesi For Hanishan
(Hanishan Bowwow Wow x B'Hanishan True African Laminam)
NUO ERI 2
Bulldobas Holy Charity
(Barkless Chokoleti x Bulldobas Federica)
NUO ERI 3

Avoin luokka
Ajibu Ring My Bell
(Ajibu Life And Soul x Ajibu Mischief On My Mind)
AVO EH 1

Valioluokka
Ajibu Sweet Thing
(Akuaba N Eldorado Bungle In The Jungle x Ajibu Proud Mary)
VAL ERI 4 SA

Veteraaniluokka
Ajibu Foolish Heart
(SkyHi's Daredevil x Ajibu Cool Cat)
VET ERI 1 VSP-veteraani
Wazazi The One And Only
(Wazazi Living On The Edge x Kanibaru Del Diamante)
VET ERI 2

Kasvattajaluokka
kennel Ajibu
(Ajibu, Ajibu , Ajibu , Ajibu )
KAS 1 KP ROP-kasvattajaryhmä
ROP Ajibu Proud Mary
VSP Hi-Lite Beluga
ROP-pentu Sternhimmels Ut Ante Dictum
VSP-pentu Sternhimmels Ubique Terrarum
ROP-veteraani Sternhimmels Orvar Odd
VSP-veteraani Ajibu Foolish Heart