Harjumaa EE 22.8.202
Balttian Voittaja 2021

Juta Haranen, Viro

ROP Farlanders Against All Storms BALTW-21
VSP Farlanders Nugget In Black Silk BALTW-21

ROP-pentu Farlanders Special Story To Tell BIS1
VSP-pentu Farlanders Special Sign Of Seiko

ROP-juniori Congo Line Fun Of The Fair BALTJW-21
VSP-juniori Congo Line Fireworks Burst Boom BALTJW-21

ROP-veteraani Farlanders Against All Storms BIS2 BALTVW-21
VSP-veteraani Farlanders Can I Be The One BALTVW-21

ROP-kasvattajaryhmä kennel Farlanders


Pennut, urokset

Farlanders Special Sign Of Seiko
PEK 1 KP VSP-pentu
Farlanders Royal Rumble
PEK 2 KP
Congo Line Gift Of Destiny
PEK 2 KP

Pennut, nartut

Farlanders Special Story To Tell
PEK 1 KP ROP-ja BIS1-pentu
Farlanders Royal Rose Pearl
PEK 2 KP
Pahareti Morgan Le Fay
PEK 3 KP
Farlanders Special Sensation
PEK 4 KP
Ajibu That's My Girl
(Jasiri Sukari Juri Maguire x Ajibu Quietly Bonkers)
PEK ei sij.
Farlanders Royal Bright Diamond
PEK ei sij.
Farlanders Royal Crown Jewel
PEK ei sij.
Farlanders Royal Red Ruby
PEK ei sij.
Fortuna Numa O Sunshine
PEK ei sij.
Pahareti Madelyne Pryor
PEK ei sij.

UROKSET

PU1 Farlanders Against All Storms
VET ERI 1 SA ROP-ja BIS2-veteraani ROP BALTVW-21 BALTW-21
PU2 Farlanders One Treasure Of Mine
AVO ERI 1 SA CACIB
PU3 Sternhimmels Talento Cantus
(Sternhimmels Roger Vadim x Sternhimmels Piae Cantiones)
AVO ERI 2 SA SERT VACA
PU4 Fortuna Numa Life History
NUO ERI 1 SA

Junioriluokka

Congo Line Fireworks Burst Boom
JUN ERI 1 SA VSP-juniori BALTJW-21
Congo Line Figgo Oompah Factor
JUN ERI 2 SA

Avoin luokka

Fortuna Numa Love Song
NUO ERI 2

Avoin luokka

Farlanders Power Of Dream
AVO ERI 3
Pahareti Robin Hood
AVO ERI 4

Valioluokka

Sternhimmels Roger Vadim
(Orange Pips Codename Kyril x Faraoland La Vie En Rose)
VAL ERI 1 SA
Hi-Lite Beluga
(Doberguard's Black Strong Mocca x Hi-Lite Rumour Has It)
VAL ERI 2 SA
Tim Spirit Falcon
VAL ERI 3 SA

NARTUT

PN1 Farlanders Nugget In Black Silk
AVO ERI 1 SA CACIB VSP BALTW-21
PN2 Farlanders Nugget Of Gold
VAL ERI 1 SA VACA
PN3 Kiss To Congo Line Into Lightning
VAL ERI 2 SA
PN4 Farlanders Power Of Hope
NUO ERI 1 SA

Junioriluokka

Congo Line Fun Of The Fair
(All Square Dat Donat Dedicat x Congo Line Doro Gaya)
JUN ERI 1 SA ROP-juniori BALTJW-21
Congo Line Fox In White Socks
JUN ERI 2 SA
Congo Line Fairy Tale
JUN ERI 3

Nuorten luokka

Tim Spirit Amore Mio
NUO ERI 2 SA SERT
Fortuna Numa Labibi
NUO ERI 3
Sabbra Cadabra The Red Ranch
NUO ERI 4

Avoin luokka

Smaraglig Angel Of Mine
AVO ERI 2

Valioluokka

Pahareti Enchanted Ella
VAL ERI 3

Veterraaniluokka

Farlanders Can I Be The One
VET ERI 1 SA VSP-veteraani BALTVW-21

Kasvattajaluokka

kennel Farlanders
KAS 1 KP ROP-kasvattajaryhmä